Монтаж електричних теплоакумуляційних обігрівачів

Монтаж обігрівача на стінку

Для того щоб змонтувати обігрівач електричний теплоакумуляційний ТЕПЛО-ПЛЮС не потрібно ніяких спеціальних навиків оскільки монтаж є дуже простим і все необхідне ( планки для кріплення, кронштейни, дюбеля саморізи ) додається в комплекті.

Комплект для кріплення теплоакумуляційного обігрівача

Перш ніж розпочати монтаж теплоакумуляційного опалення потрібно вибрати місце. Зазвичай монтують обігрівачі під вікном, або в іншому місці де вони можуть повністю використати свій потенціал по опаленню даного приміщення.

Для монтажу необхідно мати наступний інструмент:

  1. Перфоратор з сверлом 12 мм;
  2. Рівень, рулетка, олівець;
  3. Молоток;
  4. Ключ «на 13»;
  5. Фігурна викрутка.

Перед монтажем необхідно зняти кришку з обігрівача. Для цього потрібно викрутити два гвинти по боках кришки.

Монтаж складається з таких етапів:

1. Розмітка.

На стіні олівцем на висоті 10 см від підлоги зробити позначку. Після чого взяти планку для кріплення і виставити низом по раніше зробленій мітці, виставити по рівню і зробити мітки для отворів під саморізи.

2. Кріплення планки до стіни.

В стіні зробити отвори перфоратором, забити в отвори дюбеля і прикрутити планку. Аналогічну процедуру виконати і з другою планкою. При цьому відстань між центрами планок повинна складати 80% довжини обігрівача теплоакумуляційного ТЕПЛО-ПЛЮС.

3. Кріплення самої батареї

В нижні прорізи планок вставляємо нижні кронштейни. В пази нижнього кронштейна вставляємо обігрівач. Далі відгинаємо верхню частину обігрівача від стіни орієнтовно на 10 см і в верхній проріз планки вставляємо верхній кронштейн.

Піднявши верхній кронштейн до упору вверх притуляємо обігрівач до планок і опускаємо верхній кронштейн донизу так щоб він заципився за ядро обігрівача. Після всіх проведених процедур монтуємо назад кришку.

Вставляємо вилку обігрівача в розетку 220 В.

Обігрівач електричний теплоакумуляційний змонтовано і він готовий до експлуатації.

 

Монтаж обігрівача на ніжки

Для монтажу обігрівача необхідно вставити ніжки в друге ребро з краю кожної сторони, після чого поставити обігрівач на підлогу. В разі потреби можна закріпити ніжки на підлозі.

Встановлення обігрівача на ніжки

 

Вставляємо вилку обігрівача в розетку 220 В.

Обігрівач електричний теплоакумуляційний змонтовано і він готовий до експлуатації.