Конструкція і принцип дії

Обігрівачі електричні теплоакумуляційні  «ТЕПЛО-ПЛЮС»  увібрали в себе передові технології  в сфері опалення.

Нагріваючий елемент

Теплоакумуляційний обігрівач складається з нагріваючого елементу, що знаходиться в шамоті, та металевого корпусу. Нагрівальний елемент спеціально заправлений в високоекологічний шамот товщиною 25 мм що є найбільшим показником в даному класі опалювальної техніки, завдяки чому він не має контакту з повітрям і збільшується його термін експлуатації.

Елемент шамотного ядра теплоакумуляційного обігрівача
Елементи шамотного ядра

Корпус

Цільно металевий корпус виготовлений з холднокатаної сталі що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень, спеціально підібрана ребриста  поверхня гарантує не тільки швидке, а й рівномірне прогрівання повітря приміщення за рахунок  конвекції і випромінювання тепла.  Для того, щоб зберегти корпус від корозії його поверхню покрито порошковою термостійкою фарбою в білий колір.  Завдяки своєму дизайну обігрівачі електричні теплоакумуляційні чудово вписуються в будь-який інтер’єр.

Ребра для конвекції теплоакумуляційного обігрівача
Ребра для конвекції
  1. Шамотне ядро
  2. Корпус
  3. Ребро
  4. Кришка
  5. Конвекція тепла
  6. Випромінювання тепла
Конструкція теплоакумуляційного обігрівача

Система керування теплоакумуляційним обігрівачем складається з електронного терморегулятора на якому встановлюється задана температура повітря в приміщенні. Для громадських будівель терморегулятори закриваються металевою пластиною що унеможливлює доступ до нього сторонніх осіб.  Регулятор дозволяє виставити температуру повітря в приміщенні від 0 до 25 градусів Цельсія. Крім того, він дає можливість регулювати температуру  в кожній кімнаті окремо. Також  на теплоакумуляційні обігрівачі встановлені термостатичні запобіжники, які контролюють температуру шамотного ядра. За бажанням замовника обігрівачі електричні теплоакумуляційні можуть комплектуватись терморегуляторами з програмним управлінням

Терморегулятор теплоакумуляційного обігрівача
Звичайний терморегулятор
Закритий терморегулятор теплоакумуляційного обігрівача
Закритий терморегулятор

Підключення до електричної мережі

Теплоакумуляційні обігрівачі «ТЕПЛО-ПЛЮС» можуть підключатися до електричної мережі з допомогою звичайної вилки в розетку, або через розподільчу коробку

Підключення теплоакумуляційного обігрівача через розподільчу коробку
Підключення через розподільчу коробку
Підключення теплоакумуляційного обігрівача через вилку і розетку
Підключення через вилку і розетку
Підключення теплоакумуляційного обігрівача через розподільчу коробку
Підключення через розподільчу коробку (варіант 2)

Всі вищезазначені конструктивні особливості забезпечують економність, надійність, чудовий дизайн та простоту управління теплоакумуляційної техніки.

Принцип дії

Схема роботи теплоакумуляційного обігрівача

В основі роботи даних обігрівачів лежить принцип накопичення теплової енергії від електричної мережі в шамотне ядро і в подальшому поступове вивільнення тепла за допомогою спеціальної конструкції корпусу в приміщення в результаті чого і відбувається процес опалення. При цьому необхідну температуру повітря в приміщенні контролює терморегулятор. За рахунок акумуляції тепла в теплоакумуляційному електричному обігрівачі досягаються значна економія електроенергії.

Для досягнення більшої економії доцільно використовувати дане опалення з багато тарифними лічильниками електроенергії.

Відправлення теплоакумуляційних обігрівачів через фірми поштового замовлення
Відправлення теплоакумуляційних обігрівачів через фірми поштового замовлення

Відправлення теплоакумуляційних обігрівачів через фірми поштового замовлення

Доставка готової продукції замовнику

Доставка готової продукції замовнику